Cabine Lateral 5G

Modul, s užitnou plochou 24,8m2, rozčleněný na ložnici, kuchyňský kout s jídelním-relaxčním koutem, koupelnou a toaletou. Střešní okno prosvětluje ložnici a umožňuje pozorovat hvězdy.

DISOZICI LZE UPRAVIT DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA

• ROZMĚRY:  délka 7500 mm, šířka 3300 mm, výška 3200 mm

Plocha 24,8m2, váha 6,5 tun

• KONSTRUKCE A VNĚJŠÍ PLÁŠŤ: Ocelový rám pozinkovaný; vnější plášť kompozit z hliníkové slitiny; izolace, hliníkový rám oken, tvrzené dvojsklo, tvrzené laminované skleněné střešní okno; vstupní dveře s panty z nerezové oceli.

• VNITŘNÍ VYBAVENÍ: Integrovaný modulární strop a stěna; podlaha SPC - stone plastic composite (rigidní vinylová podlaha). Skleněné dveře do koupelny, podlaha a stěny v koupelně z keramických dlaždic - mramoru; umyvadlo včetně podvěsné skříňky, zrcadlo, polička, držák na ručníky. Toaleta, sprchový kout včetně sprchové baterie. Osvětlení celého domu, integrované LED pásky. Kompletní elektro a vodovodní instalace, včetně odpadu. Zatemňovací závěsy ovládané elektricky, klimatizace.

• OVLÁDACÍ JEDNOTKA: slot na kartu; ovládání osvětlení a závěsů v jednotlivých místnostech; chytrý zámek vstupních dveří (přístup na PIN, změna přes aplikaci), voice control.

• DODÁVANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: podpěrné nohy; závěsná/manipulační oka, ochranný obal pro přepravu na instalační místo.


• VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: kuchyňská linka, závěsné skříˇnky, vestavěné skříně, kuchyňský-barový stolek.


© 2024 Land-e-scape,  petr.horacek1@corventiveconcept.cz, +420 725 946 396
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!