Apartmán PANORAMA 7B se střešními okny a balkonem

Modul, který vás zaujme velkou užitnou plochou 36,8m2, rozčleněnou na obývací pokoj, ložnici a koupelnu s toaletou. Obývací pokoj lze doplnit o kuchyňský kout. Střešní okno prosvětluje ložnici i obývací pokoj a umožňuje pozorovat hvězdy.

DISOZICI LZE UPRAVIT DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA 

• ROZMĚRY:  délka 11500 mm, šířka 3200 mm, výška 3200 mm

Plocha 36,8m2, váha 9 tun

• KONSTRUKCE A VNĚJŠÍ PLÁŠŤ: ocelový rám pozinkovaný; vnější plášť kompozit z hliníkové slitiny; izolace, hliníkový rám oken, tvrzené dvojsklo, tvrzené laminované skleněné střešní okno; vstupní dveře s panty z nerezové oceli.

• VNITŘNÍ VYBAVENÍ: integrovaný modulární strop a stěna; podlaha SPC - stone plastic composite (rigidní vinylová podlaha). Skleněné dveře do koupelny, podlaha a stěny v koupelně z keramických dlaždic - mramoru; umyvadlo včetně podvěsné skříňky, zrcadlo, polička, držák na ručníky. Toaleta, sprchový kout včetně sprchové baterie. Osvětlení celého domu, integrované LED pásky. Kompletní elektro a vodovodní instalace včetně odpadu. Zatemňovací závěsy ovládané elektricky, klimatizace, skříň.

• OVLÁDACÍ JEDNOTKA: slot na kartu; ovládání osvětlení a závěsů v jednotlivých místnostech; chytrý zámek vstupních dveří (přístup na PIN, změna přes aplikaci), voice control.

• DODÁVANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: podpěrné nohy; závěsná/manipulační oka, ochranný obal pro přepravu na instalační místo.

• VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: kuchyňská linka, vestavěné skříně.


© 2024 Land-e-scape,  petr.horacek1@corventiveconcept.cz, +420 725 946 396
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!