Cabine Lateral 3

Modul, s užitnou plochou 15,7m2 se spacím koutem, lze doplnit o jednoduchý kuchyňský kout. Dále je modul vybaven sprchovím koutem a toaletou.

DISOZICI LZE UPRAVIT DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA

• ROZMĚRY:  délka 5600 mm, šířka 2800 mm, výška 3100 mm

Plocha 15,8m2, váha 5 tun

• KONSTRUKCE A VNĚJŠÍ PLÁŠŤ: Ocelový rám pozinkovaný; vnější plášť kompozit z hliníkové slitiny; izolace, hliníkový rám oken, tvrzené dvojsklo, tvrzené laminované skleněné střešní okno; vstupní dveře s panty z nerezové oceli.

• VNITŘNÍ VYBAVENÍ: Integrovaný modulární strop a stěna; podlaha SPC - stone plastic composite (rigidní vinylová podlaha). Skleněné dveře do koupelny, podlaha a stěny v koupelně z keramických dlaždic - mramoru; umyvadlo včetně podvěsné skříňky, zrcadlo, polička, držák na ručníky. Toaleta, sprchový kout včetně sprchové baterie. Osvětlení celého domu, integrované LED pásky. Kompletní elektro a vodovodní instalace, včetně odpadu. Zatemňovací závěsy ovládané elektricky, klimatizace.

• OVLÁDACÍ JEDNOTKA: slot na kartu; ovládání osvětlení a závěsů v jednotlivých místnostech; chytrý zámek vstupních dveří (přístup na PIN, změna přes aplikaci), voice control.

• DODÁVANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: podpěrné nohy; závěsná/manipulační oka, ochranný obal pro přepravu na instalační místo.


• VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: kuchyňská linka, závěsné skříˇnky, vestavěné skříně, kuchyňský-barový stolek.


© 2024 Land-e-scape,  petr.horacek1@corventiveconcept.cz, +420 725 946 396
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!